Oferta

AVANGARDA

Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie duże klimatyzowane sale, które mogą przyjąć odpowiednio 150 i 50 osób.

W sali można zorganizować każdego rodzaju imprezę - wesela, bankiety dla firm oraz imprezy okolicznościowe, także spotkania rodzinne, szkolne lub po prostu towarzyskie. Istnieje także możliwość zorganizowania poprawin w następnym dniu po weselu. W naszych salach z powodzeniem można organizować kameralne spotkania artystyczne. Od wiosny do jesieni dodatkowo udostępniamy ogródek z tarasem. Obiekt jest zlokalizowany w urokliwej okolicy z pięknymi terenami zielonymi, które mogą być doskonałym plenerem fotograficznym.

Przy organizacji imprez służymy skuteczną pomocą w doborze menu, muzyki oraz wystroju sali. Na każdym etapie przygotowań jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów, staramy się rozwiązać każdy problem i zaspokoić każde życzenie.

W naszej szerokiej ofercie proponujemy także wynajem autokaru dla gości. Dysponujemy dwoma pojazdami tego typu, które pomieszczą 50 osób każdy oraz jeden mniejszy mieszczący 30 osób. Do wynajęcia mamy także zabytkowy autobus marki Jelcz potocznie zwany "ogórkiem". Pięknie odrestaurowany autobus pomieści 50 osób.

Dla młodej pary lub gości specjalnych proponujemy wynajęcie samochodu zabytkowego. Dysponujemy autem marki Warszawa (popularna "garbuska") z 1953r. oraz Mercedesem 170V z 1948r.

Gorąco zachęcamy do bezpośredniego kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania i dostosujemy ofertę do oczekiwań i potrzeb.

Zadzwoń: 661 406 708

Pojazdy do wynajęcia

Fiat 125p

AVANGARDA

Jelcz "Ogórek"

AVANGARDA

Warszawa M20

AVANGARDA

Rezerwacja

Rezerwacja

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji. Wkrótce nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.

Informujemy, że wysłane przez Was żądanie rezerwacji będzie zrealizowany tylko po wcześniejszym bezpośrednim potwierdzeniu przez naszego pracownika oraz tylko wtedy, gdy w żądanym terminie będzie to możliwe.