Imprezy szkolne

AVANGARDA

Dla uczniów i słuchaczy szkół podstawowych, średnich i wyższych mamy ofertę organizacji imprez rozrywkowych - studniówki, bale maturalne, połowinki i każde inne spotkanie zorganizujemy w sposób atrakcyjny i bezpieczny.

Nasze sale są przystosowane do przyjęcia młodych gości, którym proponujemy doskonałę zabawę na podświetlanym parkiecie przy akompaniamencie świetnej muzyki serwowanej przez profesjonalnego DJ-a. Zabawie towarzyszy nowoczesne i dynamiczne oświetlenie.

Ze strony szkoły oczekujemy kontaktu z uprawnionym opiekunem (nauczyciel lub przedstawiciel rodziców), z którym ustalimy menu i wszystkie inne elementy imprezy.

Podobnie jak w przypadku naszych innych imprez, także uczestników spotkań szkolnych dowozimy na miejsce zabawy własnym transportem, a po jej zakonczeniu odwozimy we wskazane miejsce.

Zadzwoń: 661 406 708

Pojazdy do wynajęcia

Fiat 125p

AVANGARDA

Jelcz "Ogórek"

AVANGARDA

Warszawa M20

AVANGARDA

Rezerwacja

Rezerwacja

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji. Wkrótce nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.

Informujemy, że wysłane przez Was żądanie rezerwacji będzie zrealizowany tylko po wcześniejszym bezpośrednim potwierdzeniu przez naszego pracownika oraz tylko wtedy, gdy w żądanym terminie będzie to możliwe.