Imprezy rodzinne i towarzyskie

AVANGARDA

Impreza urodzinowa, imieninowa lub rocznicowa przy licznej i zżytej rodzinie  bywa dużym wyzwaniem, gdy planujemy zorganizować spotkanie w domowym zaciszu. Dlatego oferujemy Państwu możliwość zorganizowania rodzinnego lub towarzyskiego spotkania w naszych salach.

Przejmiemy wszystkie obowiązki z tym związane, Państwa zadaniem będzie tylko uzgodnienie szczegółów menu i oprawy muzycznej takiego spotkania. A w tym zakresie jesteśmy w stanie spełnić praktycznie każde oczekiwanie, nawet te bardzo wyszukane.

W zależności od rodzaju świętowanego wydarzenia właściwie przygotujemy wszystkie elementy imprezy - inaczej podejdziemy do przyjęcia z okazji chcrzcin nowego członka rodziny, a inaczej do uroczystości związanej z urodzinami nestora rodu.

Żeby udział w takim spotkaniu uczynić jak najmniej kłopotliwym zapewniamy transport wszystkich jego uczestników na miejsce spotkania, a po jego zakończeniu odwieziemy wszystkich bezpiecznie do domu.

Zadzwoń: 661 406 708

Pojazdy do wynajęcia

Fiat 125p

AVANGARDA

Jelcz "Ogórek"

AVANGARDA

Warszawa M20

AVANGARDA

Rezerwacja

Rezerwacja

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji. Wkrótce nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.

Informujemy, że wysłane przez Was żądanie rezerwacji będzie zrealizowany tylko po wcześniejszym bezpośrednim potwierdzeniu przez naszego pracownika oraz tylko wtedy, gdy w żądanym terminie będzie to możliwe.