Imprezy firmowe i szkolenia

AVANGARDA

Z powodzeniem możemy podjąć się organizacji różnego rodzaju imprez firmowych - od spotkań czysto rozrywkowych, po szkolenia połączone np. z mini-ekspozycją.

Organizowane z różnych okazji firmowe imprezy rozwrywkowe, w naszych salach są zawsze przeżyciem niezapomnianym. Obfite i zróżnicowane menu, bardzo dobra oprawa muzyczna i świetna lokalizacja dosknale wpływają na atmosferę takich spotkań. 

Jeżeli warunki atmosferyczne są sprzyjające, a sezon na to pozwala, to zawsze dużym zainteresowaniem cieszą się imprezy w części organizowane w plenerze wokół naszej sali.

W przypadku imprez o charakterze bardziej formalnym (szkolenia, prezetacje, spotkania biznesowe) zapewniamy dostęp do niezbędnych urządzeń i wyposażenia. Po wcześniejszym uzgodnieniu udostępnimy rzutnik z ekranem, komputer lub telewizor. Zapewnimy właściwe nagłośnienie sali i wyposażymy prelegentów w mikrofony. 

Zapewniamy także transport uczestników na miejsce spotkania oraz ich powrót. Dysponujemy nowoczesnymi autobusami, którymi jesteśmy w stanie przewieźć wszystkich tylko jednym kursem.

Zadzwoń: 661 406 708

Pojazdy do wynajęcia

Fiat 125p

AVANGARDA

Jelcz "Ogórek"

AVANGARDA

Warszawa M20

AVANGARDA

Rezerwacja

Rezerwacja

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji. Wkrótce nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.

Informujemy, że wysłane przez Was żądanie rezerwacji będzie zrealizowany tylko po wcześniejszym bezpośrednim potwierdzeniu przez naszego pracownika oraz tylko wtedy, gdy w żądanym terminie będzie to możliwe.